Вхід до системи оплат online
Безготівкові грошові перекази на сайті.


  • На сайті ПрАТ "Запоріжзв'язоксервіс" будь-який платник має можливість оплачувати житлово-комунальні та інші види послуг через Інтернет за допомогою платіжних карток VISA/MASTERCARD, що емітовані будь-якими банківськими установами, а також самостійно переглядати інформацію щодо своїх особових рахунків, нарахувань та заборгованості за житлово-комунальні та інші види послуг, прийом за якими здійснює ПрАТ «Запоріжзв'язоксервіс». Для цього необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації, у процесі якої ознайомитися з публічним договором.

  • Звертаємо увагу на те, що при здійсненні грошових переказів безготівковим шляхом, стягується комісія згідно Тарифів на послуги ПрАТ "Запоріжзв'язоксервіс".

  • Докладна інструкція користування цією послугою наведена в пункті меню Інструкції.

  • З умовами надання фінансових послуг, які викладені у публічному договорі на послуги компанії, можна ознайомитись у пункті меню Публічний договір або під час реєстрації.

  • Після оплати та отримання підтвердження щодо оплати в електронному вигляді можна самостійно роздрукувати квитанцію про оплату. У разі необхідності засвідчення такої квитанції, необхідно звернутися до офісу ПрАТ «Запоріжзв'язоксервіс» за адресою м. Запоріжжя, вул. Покровська 21, до спеціаліста з обслуговування клієнтів (час роботи: пн-пт, з 8.00 до 17.00, перерва: 12.00-13.00, контактний телефон: 213-88- 87).

  • У разі виникнення питань та додаткових консультацій щодо роботи з сайтом та проведення безготівкових платежів просимо звертатися за телефоном 213-88-87.

  • Зауваження та/або побажання щодо роботи з сайтом просимо надсилати на електрону адресу info@zss.zp.ua.

|

Пароль


 | Реєстрація

Забули пароль ?

Перехід на платіжний сервіс

Швидка оплата

Комунальні нарахування
До оплати приймаються:

visa and master card

Звертаємо Вашу увагу

Здійснювати платежі в пунктах надання фінансових послуг з мінімальними витратами свого часу можна в період з 1 по 10 і з 25 по 30 числа місяця.

Здійснивши платіж, перевіряйте квитанцію та гроші не відходячи від робочого місця контролера-касира.

З питань обслуговування звертайтеся до офісу за адресою: вул.Покровська, 21 або за телефоном 213-88-87

Copyright © 2016 ПрАТ "ЗAПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" Ліцензія НБУ №21/1036-рк від 05.06.2023р.
Місцезнаходження: 01033, м.Київ, вул. Жилянська, 72А, E-mail: support@zss.zp.ua
Телефон гарачої лінії: 0-800-406-407